2.16.2. Створення резервної копії

Увага!

  • Сумарний об’єм створених резервних копій не може перевищувати об’єм дискового простору у поточному тарифі. Коли використаний весь доступний об’єм, ви можете або завантажити частину створених резервних копій собі та видалити їх з хостингу, або перейти на тариф з більшим об’ємом дискового простору.
  • Створені резервні копії зберігаються 10 днів, після чого автоматично видаляються.
  • Створення резервних копій недоступно для сайтів, у яких кореневий каталог є симлінком. Файли таких сайтів будуть доступні тількі в копії всього хостинг-акаунта. Можливі рішення:
    • Розмістити файли сайту так, щоб каталог, на який вказував симлінк, можна було вказаті в якості кореневого, а сам симлінк видалити.
    • Для вилучення файлів сайту підключатися безпосередньо по FTP до резервної копії хостинг-акаунта.

Примітки:

  • Створені резервні копії зберігаються на окремому сервері і не займають дисковий простір хостинг-акаунта.
  • Розмір створеної резервної копії бази даних може бути значно менше фактичного розміру бази даних на хостингу.
  • Інформація про виконані операції зберігається 10 днів.
  1. Відкрийте розділ «Резервне копіювання».
  2. Натисніть «Створити резервну копію».
  3. Виберіть тип резервної копії:
    • «База даних» — створення архіву з дампом бази даних або всіх баз даних хостинг-акаунта. Примітка Резервні копії створюються з усіма таблицями, процедурами, функціями тощо.
    • «Акаунт (тільки файли, без БД)» — створення архіву з усіма файлами і каталогами хостинг-акаунта. Бази даних цього хостинг-акаунта в архів не входять.
    • «Сайт (тільки файли, без БД)» — створення архіву з вмістом кореневого каталогу сайту. База даних цього сайту в архів не входить.
  4. Виберіть назву конкретної бази даних, акаунту або сайту:
    Для баз даних також доступний варіант «Всі бази одним архівом».
  5. Виберіть відповідну дату зі списку доступних або варіант «Поточна версія»:
  6. Натисніть «Створити»:
  7. Дочекайтеся завершення операції. На створення може вимагатися від декількох хвилин до декількох годин, в залежності від завантаженості сервера резервного копіювання, черги запитів на ньому і обсягу оброблюваних даних.

Після завершення операції на пошту облікового запису і в прив’язаний Telegram-акаунт буде відправлено відповідне повідомлення.

Для зручності до замовленої копії можна додати довільну примітку:

Створену копію можна:

Зміст

    Коментарі

    syschuk
    Якщо створювати копію сайту вручну, вони не будуть автоматично видалятись через 10 днів, але будуть займати місце на хостингу?
    karlov
    Дивлячись що мається на увазі під «вручну». Наприклад, якщо ви створите архів кореневого каталогу сайту за допомогою файл-менеджера, він зберігатиметься в хостинг-акаунті до тих пір, поки ви його самі не видалите. Якщо потрібно зберігати резервні копії сайту і його бази даних понад 10 днів, простим варіантом може бути створення резервних копій за цією інструкцією і завантаження їх собі на пристрій. Усе залежить від того, яку кінцеву мету ви переслідуєте.
    syschuk
    Створення "вручну" - маєтся на увазі саме те, що ви описали в цій статті зі скрінами.
    Мені потрібно зберігати резервні копії сайту і його БД понад 10 днів. "Створення архіву в корені сайту" та "завантаження на собі на пристрій" не дуже зручно, бо так не можна відкотитись назад в 1 кліки.
    Можна зберігати резервні копії більше 10 днів за рахунок мого вільного місця на хостинг акаунті?
    karlov
    Такої можливості немає.