2.4.1.10. Сервісна адреса сайту

Важливі моменти:

  • Спочатку сервісна адреса доступна тільки для IP-адреси, з якої замовлявся хостинг. При переході на сервісну адресу з інших IP-адрес буде виводитися сторінка «Сервісна адреса недоступна з вашого IP». Для зняття обмежень потрібно додати номер телефону або оплатити хостинг.
  • Коли основний домен спрямований на хостинг та увімкнена сервісна адреса, сайт буде доступний за обома адресами — і за основним, і за сервісним.
  • Сайт може індексуватись за сервісною адресою. Рекомендуємо вимикати її для сайтів, що працюють за основним доменом, щоб уникнути проблем з індексацією.
  • Для сервісної адреси не можна встановити SSL-сертифікат та налаштувати HTTPS. Сервісна адреса працює лише за протоколом HTTP.
  • Сервісна адреса не впливає на роботу домену або сайту.
  • Сервісна адреса змінюється лише при видаленні та повторному додаванні сайту або піддомену. При міграції сервісна адреса не змінюється.

Сервісна адреса призначена для перевірки роботи сайту на хостингу без наявності домену — наприклад, коли домен ще не зареєстрований, не працює або не спрямований на хостинг. Сервісна адреса автоматично генерується для всіх сайтів, які додані в розділі «Мої сайти», і виглядає як 1234567.example.web.hosting-test.net. За замовчуванням сервісна адреса вимкнена.

Якщо у вас ще немає домену, додайте у розділі «Мої сайти» сайт з будь-якою вільною назвою (рекомендуємо додавати з назвою як у домену, який плануєте використовувати у майбутньому).
  1. В рядку «Сервісна адреса» увімкніть опцію «Увімкнути сервісну адресу» і збережіть зміни.
  2. Зачекайте кілька хвилин, поки зміни вступлять в силу.

Для коректної роботи CMS, які мають прив’язку до адреси домену, може знадобитися заміна адреси основного домену на сервісну адресу всередині самої CMS або внесення певних змін до її файлів. Наприклад, у WordPress це можна зробити за інструкцією.

Зміст